O nas

Firma Magbud została założona w 2006 roku i od początku istnienia stawia na najwyższą jakość swoich usług. Meble to nasza pasja, tworzone są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, tak by powstały niepowtarzalne, indywidualnie zaprojektowane meble będące odzwierciedleniem wyjątkowego wnętrza.

Nasze meble to nie tylko estetyka i design, ale przede wszystkim wysoka jakość. Gwarantujemy dobór najlepszej jakości materiałów oraz niezawodne systemy. Po naszej stronie leży pełna odpowiedzialność za dopasowanie wymiarów zamówionych mebli. Dotrzymujemy terminów.

Zakupione meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. Warunki gwarancji zawarte są w umowie na realizację. Świadczymy również serwis pogwarancyjny. Dodatkowo przy wyborze okuć firmy BLUM i SEVROLL otrzymują Państwo dożywotnią gwarancję producenta.

Do zamówionych mebli dobieramy sprzęt AGD renomowanych marek, a przy zakupie w naszym studio otrzymują Państwo bezpłatną 5 letnią gwarancją producenta.

Świadczymy kompleksowe usługi wykończenia wnętrz. Zlecając kompleksową realizację przeprowadzimy Państwa przez cały proces bez niepotrzebnego stresu, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu cały proces przebiegnie dużo sprawniej i szybciej. Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam kompleksową realizację zleceń.

Szczegółowe informacje można uzyskać w naszym salonie.